AVAX ve Bu 10 Coin İçin Müjde: Dev Borsalar Listeliyor!

Kripto para piyasasında kripto borsalarının listelerine girmek altcoin projeleri için oldukça önemlidir. Bu yüzden kripto traderları ve yatırımcıları bu etkinlikleri yakında takip eder. Bugün AVAX gibi önemli kripto borsalarının listelerine girmeyi başaran ve yakında girecek olan projeleri okuyucularımız için derledik.

AVAX ve bu 10 altcoin borsaları listesine giriyor!

KuCoin, RPK’yı listesine ekliyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasa yeşil günlerin ardından şimdi mola verdi. Lider kripto para Bitcoin 37 bin doların altına düşse de güç göstermeye devam ediyor. Lider altcoin ise son günlerdeki pozitif haberlerin etkisiyle yeşil bölgenin zevkini çıkarıyor. Bu ortamda kripto borsaları listelerini genişletmeyi sürdürüyor. Önde gelen kripto borsası KuCoin, platformuna yeni bir altcoin daha eklediğini duyurdu. Bu doğrultuda borsa, 14 Kasım TSİ 13:00’de RepubliK (RPK) tokenini listesine ekleyecek. KuCoin, tokeni RPK/USDT paritesinde işleme açacağını belirtti. Ayrıca, para çekme işlemlerinin 15 Kasım TSİ 13.00’de mümkün olacağını belirtti.

RepubliK, tüm kullanıcıları RPK Token’ları kullanarak platforma katkılarından dolayı ödüllendiren bir sosyal medya platformu. RPK, platformdaki özel içeriklere, topluluklara erişmek ve içerik oluşturucuları desteklemek için kullanılıyor. RPK ayrıca yönetişim, platform ve topluluk değerini tek bir tokenda temsil ediyor. Bu arada, RPK piyasada çok fazla tanınırlığı olan bir altcoin değil. Bununla birlikte, yatırımcıları arasında CMS Holdings, Signum Capital, HTX Ventures, OKX Ventures ve Enjin gibi önemli kripto VC’leri yer alıyor.

Coinbase, SOL ve AVAX vadeli işlemlerini başlatıyor

Önde gelen kripto borsası Coinbase ise iki büyük altcoin için bit hamle yaptı. Bu doğrultuda borsa, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) için vadeli işlem sözleşmelerini başlatacağını duyurdu. Coinbase, bu gelişmeyi X hesabı üzerinden duyurdu:

Coinbase International Exchange SOL ve AVAX sürekli vadeli işlem sözleşmelerini destekleyecek. Likidite koşulları karşılanırsa, SOL-PERP ve AVAX-PERP piyasalarımızın açılışı 14 Kasım 2023 TSİ 19:00’da veya civarında başlayacak.

MEXC, 3 altcoin’i birden listeliyor

Bugün yaptığı duyuruya göre kripto borsası MEXC, 3 altcoin’i listesine ekleyeceğini açıkladı. Buna göre borsa, Smilo (SXM), Carbon (CSIX) ve Pump (PUMP)’ı listeleyecek. Bu arda MEXC, 3 tokenin işlemlerini yarın başlatacak. MEXC, bahse konu tokenlerin üçünü de USDT paritesinde işleme açacak.

  • MEXC’de Pump (PUMP) ticareti 13 Kasım TSİ 13:00’da başlayacak.
  • MEXC’de Carbon (CSIX) ticareti 13 Kasım TSİ 15:00’da başlayacak.
  • MEXC’de Smilo (SXM) ticareti 13 Kasım TSİ 17:00’da başlayacak.

Diğer altcoin listelemeleri

  • BitForex, Pitbull’u PIT/USDT paritesi ile 14 Kasım’da TSİ 15:00’te listeliyecek.
  • Gate.io, Chappyz’i CHAPZ/USDT paritesi ile 13 Kasım TSİ 15:00’de listeledi.
  • BitMart, Bitgain’i BGN/USDT paritesi ile 13 Kasım TSİ 13:00’de listeledi.
  • Bitget listeleri Chappyz’i CHAPZ/USDT paritesi ile 13 Kasım TSİ 15:00’de listeledi.
  • Gate.io, Grok’u GROK/USDT paritesi ile 13 Kasım TSİ 11:00’de listeledi.
  • BitMart lists LEOX’u LEOX/USDT paritesi ile 13 Kasım TSİ 12’de listeledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x