Jet sosyete üyesi genç fenomen TikTok’ta sansasyon yaratıyor

Henüz 20 yaşındaki Lara Cosima Henckel von Donnersmarck, dünyayı dolaştığı gösterişli hayatını sosyal medyadan sergileyerek dikkatleri üzerine çekiyor.

Dior’da staj yapan genç fenomen, son yıllarda moda dünyasına da hızla entegre oldu.

New York merkezli Parsons Tasarım Okulu öğrencisi olan Lara, son iki yaz boyunca Dior’un Paris’teki haute couture bölümünde yaptığı stajyerlik dışında, aynı zamanda en imrenilen defilelerden bazılarına katıldı ve çok sayıda ünlü tasarımcıyla bir araya geldi.


Lara, son olarak dünyanın dört bir yanından sosyetik isimleri ve aristokratları onurlandıran seçkin bir yıllık etkinlik olan Le Bal des Débutantes 2023’te göz kamaştırdı ve burada babası Florian Graf Henckel von Donnersmarck’la vals yaparak baloyu açmak üzere seçildi.


Genç fenomenin Paris’teki muhteşem dairesinde çeşitli tasarımcı görünümlerini denediği, Dior için çeşitli görevler yaptığı ve dünyanın en çok rağbet gören restoran ve sosyal kulüplerinden bazılarını ziyaret ettiğini gösteren “Hayatta Bir Gün” ve “Benimle Hazırlanın” tarzı videoları oldukça ilgi görüyor.

Geçtiğimiz yıl boyunca gösterişli hayatını TikTok’ta sergileyen Lara’nın videoları 560 binden fazla takipçi ve 10 milyondan fazla beğeni topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x